Wczytuję dane...
O sklepie

Sklep internetowy Emiland.net powstał z myślą o dzieciach. W naszej ofercie można znaleźć szeroki asortyment zabawek począwszy od najmłodszych maluszków, dla których mamy bogatą ofertę pluszaków, mat edukacyjnych, zabawek sensorycznych, grzechotek, pchaczy, czy bujaków. Dla Waszych starszych pociech również przygotowaliśmy bogatą ofertę kilku tysięcy zabawek posegregowanych tematycznie w katalogach. Do zabawy w domu polecamy katalogi – ZABAWKI, TOP SERIE, MODELARSTWO, FIGURKI KOLEKCJONERSKIE, KREATYWNE I EDUKACYJNE, ZABAWKI DREWNIANE, KSIĄŻKI, ODGRYWANIE RÓL. 

Natomiast chcąc spędzić czas wolny z dziećmi na świeżym powietrzu zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą katalogów SPORT, ZABAWKI STEROWANE, POJAZDY i ZABAWKI OGRODOWE.

Cały czas poszerzamy swoją ofertę, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Polecamy zapoznać się z bogatą ofertą folderu DOM i OGRÓD, gdzie znajdziemy wszystko do relaksu i odpoczynku w przydomowym ogrodzie lub działce.

Zadowolenie rodziców jest dla nas najważniejsze, czego najlepszym potwierdzeniem będzie uśmiech dziecka. Staramy się zatem dostarczać jak najwięcej powodów do radości – każdego dnia i o każdej porze.

Zapraszamy do zakupów w sklepie